Русский
окна, двери
окна, двери окна, двери окна, двери окна, двери окна, двери окна, двери окна, двери
   МЕТАЛЕВОПЛАСТИКОВІ ВІКНА
   ПВХ - ПРОФІЛЬ І ЙОГО ВИГОТОВЛЕННЯ

   Протягом багатьох років фаворитом є профіль з ПВХ (полівінілхлорид). На сьогоднішній день це самий практичний матеріал з точки зору захисту від конденсації вологи, тепло і звукоізоляції. Крім того профіль з ПВХ міцний, довговічний, красивий і недорогий. Залежно від конструкції профіль з ПВХ має всередині кілька камер, більш поширеними є трьохкамерний і п'ятикамерний профіль. В одній з камер розташовується армуючий профіль, як правило це П подібний профіль виготовлений з оцинкованого металу 2 мм. Звідси і походить назва металопластикові вікна. Якісне металевопластикове вікно ніколи не розбухне від вологи, не розсохнеться і не пожолобиться на сонці. Вікно з металопластику має привабливий зовнішній вигляд і відрізняється довговічністю. Металопластик стійкий до перепадів температур, високої вологості і великим вітровим навантаженням. У будь-який час року вікно з ПВХ легко відкривається і закривається, що дає можливість впустити в приміщення свіже повітря . У разі пожежі, якісне вікно з ПВХ при загорянні відразу загасає, не виділяючи шкідливих для здоров'я людини газів.

  Металевопластикові вікна двері   Металевопластикові вікна двері   Металевопластикові вікна двері  

   ПВХ - це штучний термостійкий матеріал, відкритий ще в 1835 році. Проводиться він з природної сировини - кухонної солі і нафти. Використовувати профіль з ПВХ для виготовлення металевопластикових вікон почали в 1954 році, на цей час він є найпопулярнішим матеріалом в цій галузі, завдяки своїй стійкості до погодних умов і довговічності.

  Металевопластикові вікна двері   Металевопластикові вікна двері   Металевопластикові вікна двері  

   З ПВХ методом екструзії виробляють віконний профіль. Виглядає цей процес наступним чином: ПВХ разом з добавками (стабілізатори, пом'якшувачі, наповнювачі, пластифікатори) нагрівають до отримання однорідної в'язкої маси. Її продавлюють через спеціальні форми і охолоджують. В підсумку виходить пустотілий профіль з ПВХ, всередині якого знаходяться перемички, що утворюють повітряні камери. Виходячи з цього вікна з металопластику класифікують на трикамерну, чотирикамерну і п'ятикамерну профільну систему. Саме завдяки цьому, пластикові вікна мають теплозахистом і звукоізоляцією. Чим більше кількість камер в металевоопластиковом вікні, тим вище у нього коефіцієнт опору теплопередачі Rо ( вимірюваний в м2 · ° С / Вт) . Чим вищий цей коефіцієнт, (тобто ближче до 1,0) тим краще вікно з металопластику за характеристиками збереження теплової енергії.

  Металевопластикові вікна двері   Металевопластикові вікна двері   Металевопластикові вікна двері  

   Начебто простий процес, але виникає питання - чому вікно з ПВХ має різну вартість? Ну по перше, ціна на металевопластикові вікна формується з декількох показників. В основному на вартість вікна з металопластику впливає з якої системи віконного профілю вікно виготовлене з трикамерною, чотирикамерній або п'ятикамерної. Також на ціну пластикових вікон багато в чому впливають і добавки. Для виготовлення віконного профілю використовується більше десятка дорогих компонентів. Їх наявність в готовому профілі з ПВХ візуально визначити неможливо, тому багато виробників на цих добавках економлять. Наприклад, якщо до складу профілю доданий неякісний оксид титану (а його очищення вимагає чималих витрат), який відповідає за збереження білого кольору, то через рік- два вікна пожовтіють. До добавок також відносяться модифікатор удароміцності, комплексні стабілізатори, гідрофобна крейда. Так само для стабілізації пластику (збереження білого кольору) багато компаній виробники використовують свинець, деякі віконні профілю не містять свинець, такі пластикові вікна є екологічно чистими і позиціонуються під маркою.


   Металевопластикові вікна Зелена лінія для тих хто піклуватися про своє здоров'я і здоров'я оточуючих!

   Не менш важливу роль для якості профілю з ПВХ грає рівномірний розподіл всіх компонентів в масі і процес охолодження вже готових профілів. Тому при виборі віконного профілю варто звернути увагу на наявність сертифікату DIN ISO 9000-2000 ЕN (система контролю якості) і RAL (відповідність фізико-механічними властивостями). Варто зауважити, що одні з найнадійніших у плані якості - німецькі виробники, останні новинки віконних технологій розробляються саме в Німеччині.

   ПЕРЕВАГИ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

   Енергозбереження. Профіль з ПВХ дуже поганий теплопровідник з багатокамерної конструкцією, наповненою повітрям. Система гумових ущільнювачів виключає продування. Додаткове збереження тепла в пластикових вікнах забезпечує використання в склопакеті енергозберігаючого скла.

   Герметичність, звукоізоляція. Завдяки конструкції віконного профілю - металопластикові вікна захищені від шуму, попадання пилу і вологи.

   Естетика. Широкий асортимент віконних профілів дозволяє відтворити будь-які декоративні елементи вікон різних стилів та епох. Багата колірна гамма шляхом ламінування віконного профілю додадуть пластиковим вікнам текстуру і колір різних порід дерева.

   Довговічність. В Західній Європі деяким вікнам з металопластику вже 50 років, але проте, вони зберегли механічні властивості і колір.

   Зручність використання. При правильній експлуатації металевопластикові вікна не потребують ремонту і фарбування. Різні способи відкривання вікон полегшують провітрювання, а гладка поверхня - миття.

   Екологічність. З ПВХ в Німеччині виготовляють навіть посудини для зберігання донорської крові і плазми, так як твердий ПВХ є хімічно інертною речовиною.

Для порівняння:

При підвищенні температури на 30 ° С при довжині віконного профілю 2300 мм розширення складе:

    сосна - 2300,023 мм

    алюміній - 2301,643 мм

    ПВХ - 2305,52 мм

   ДОГЛЯД ЗА ВІКНАМИ

   За хімічним складом ПВХ не стійкий до кислотних розчинів. Тому раму в металевопластиковом вікні потрібно чистити за допомогою мильного розчину, або за допомогою спеціальних мийних засобів, що не містять розчинників, а6разівних речовин або ацетону. Засоби по догляду за пластиковими вікнами можна купити в спеціалізованих точках продажу.

   Потрібно пам'ятати, що гумові ущільнювачі вікон виготовлені з матеріалу який схильний до природного старіння. Для продовження терміну його експлуатації, тобто збереження еластичності і здатності затримувати будь які протяги і зливи, нео6ходімо один-два рази на рік очищати ущільнювачі від бруду та протирати спеціальними засобами.

   У кожному пластиковому вікні передбачені водовідвідні канали для виведення назовні скупчується усередині вологи. Потрібно стежити за станом цих каналів та час від часу очищати їх від забруднень. Не можна допускати ударів по зовнішніх поверхнях профілю і нанесення подряпин на нього.

   Вікна з ПВХ профілів відрізняються високою щільністю з'єднань і в закритому стані вони не пропускають повітря. В приміщеннях накопичується волога (в основному на кухні) яка випадає на найхолодніших ділянках зовнішніх конструкцій (склопакетах) у вигляді конденсату. Для попередження подібних явищ необхідно знижувати вологість приміщення шляхом регулярного провітрювання.

   Вологість в приміщеннях не повинна перевищувати 55%. Для запобігання виникнення запотівання на внутрішній поверхні склопакета, що не перекривайте потік теплого повітря від радіаторів опалення до скла, а також провітрюйте всі приміщення 1-2 рази на день по 15 хвилин (осо6енно кухню і спальну кімнату).

  Металевопластикові вікна двері  
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію
тел. (044) 221-49-65  (044)451-63-95 e-mail: 4516395@ukr.net

   Ваше замовлення у вашому місті: Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Київ, Луганськ, Миколаїв, Полтава, Сумси, Харків, Хмельницький, Чернігів, Волинь, Донецьк, Закарпаття, Івано-Франківськ, Кіровоград, Львів, Одеса, Рівне, Тернопіль, Херсон, Черкаси, Чернівці, Крим у будь-який інший місто України, відправимо для Вас службою доставки!

 
Яндекс.Метрика             (044) 221-49-65   (044)451-63-95     4516395@ukr.net