Русский
окна, двери
окна, двери окна, двери окна, двери окна, двери окна, двери окна, двери окна, двери
   МЕТАЛЕВОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ. ВХІДНА ГРУПА. ДВЕРІ З ВІТРАЖЕМ
   ПВХ - профіль і його виготовлення

   Двері з металопластику крім функцій, властивих стандартним дверям, можуть виконувати також і функції вікон: (Теплоізоляція, звукоізоляція і др.) пропускати в приміщення світло та забезпечувати необхідний повітрообмін, тому що вимоги до металевопластикових дверей дуже схожі на вимоги які пред'являються до вікон. Металевопластикові двері в залежності від бажання замовника можна зробити максимально заскленими. Так само вхідні двері можуть бути частково або повністю зашиті пластиком (сендвіч - панель). По своїй конструкції металевопластиковий профіль дверей аналогічний профілю вікон. Особливістю конструкції металевопластикових дверей є пристрій порога, використовується низький алюмінієвий поріг. Металевопластикові двері так само як і вікна можуть бути не тільки білими. Для імітації елітних порід деревини на вхідні двері наноситися спеціальна плівка RENOLIT (виробництва Німеччина) такий процес називають ламінація. Також ламінація під дерево може бути нанесена на двері з металопластику як із зовнішнього так і з двох сторін. Металевопластикові двері ламіновані під дерево значно покращують зовнішній вигляд будівлі і відкривають величезний простір для втілення нових рішень архітекторів і дизайнерів інтер'єру.

       

   Моделі дверних сендвіч панелей

   Металевопластикові двері відомі всім з найкращих сторін. Скажіть що може бути краще металевопластикової двері, здається що нічого кращого вже й придумати не можна, неодноразова система ущільнення, багатокамерні профілі, сучасні склопакети, сучасна фурнітура, що дозволяє відкривати і фіксувати двері у кілька положень. Але останнім часом під впливом сучасних вимог до металевопластикових дверей вхідної групи, пред'являються насамперед до теплоізоляції і зовнішнім дизайном не тільки двері але і фасаду будівлі в цілому. Все частіше використовується новий вигляд заповнень (сендвіч панелі) для металевопластикових дверей. На зміну склопакетам, або навіть склопакетам з шпросами, приходять сучасні, високотехнологічні сендвіч панелі для металевопластикових дверей, які відрізняються відмінними термоізоляційними властивостями, коефіцієнт проникнення тепла К = 1,108 завдяки застосуванню пінополіуретану екструдованого (товщина якого у заповненні складає 24 мм, при цьому замінює за теплоізоляційними властивостям 80 см цегляної стіни). Особливою стійкістю до атмосферних впливів (сонце, дощ, мороз), структура і колір поверхні залишаються без змін, що подовжує термін експлуатації металевопластикових дверей. Стійкістю до ультрафіолетових променів. Легкістю (від 12 кг), що продовжує термін експлуатації металевопластикових дверей.

       

   Вітражі для металевопластикових дверей виготовляються за ексклюзивною технологією, якими комплектуються всі без виключення моделі декоративних панелей, їх можна розділити за дизайном, ціною та складності робіт.

   Всі вітражі для дверей виготовлені з високоякісних матеріалів провідних світових виробників, монтуються в сендвіч панель у вигляді двокамерних склопакетів, що зменшує вплив атмосферних явищ на вітражі для металевопластикових дверей, практично до нуля. Для забезпечення підвищеної протизламної безпеки вхідних металевопластикових дверей можливе виготовлення сендвіч панелей з внутрішнім металевим шаром. Всі ці переваги сендвіч панелей для дверей поєднують в собі вишуканий дизайн у виконанні з вітражами, відрізняє індивідуальністю кожну металевопластикові двері. Особливі експлуатаційні властивості, відмінна шумоізоляція та теплоізоляція, це вже давно переконало європейських забудовників у вибору на користь металевопластикових дверей з сендвіч панелями. Виготовлення металевопластикових дверей, трудомісткий процес ніж виготовлення металевопластикових вікон, оскільки щоб ​​виготовити дійсно привабливі металевопластикові двері вхідної групи необхідно виконати велику кількість операцій. Саме тому більшість замовників особливо в приватні будинки і котеджі воліють металевопластикові двері з сендвіч панелями, завдяки істотним перевагам сендвіч панелей з вітражами. Великий модельний ряд, різних декорів сендвіч панелей (золотий дуб, махагон і т.д.) та великий вибір скла або вітражів дозволяє підібрати та виготовити металевопластикові двері в різному стилі на будь-який смак, що буде вигідно відрізняти вашу двері серед інших, доповнить кожен будинок затишком і комфортом.

   ПЕРЕВАГИ МЕТАЛЕВОПЛАСТИКОВИХ ДВЕРЕЙ

   Енергозбереження. Профіль з ПВХ дуже поганий теплопровідник з багатокамерної конструкцією, наповненою повітрям. Система гумових ущільнювачів виключає продування. Додаткове збереження тепла в пластикових вікнах забезпечує використання в склопакеті енергозберігаючого скла.

   Герметичність, звукоізоляція. Завдяки конструкції віконного профілю - металевопластикові вікна захищені від шуму, попадання пилу, вологи.

   Естетика. Великий асортимент віконних профілів дозволяє відтворити будь-які декоративні елементи вікон різних стилів та епох. Багата колірна гамма шляхом ламінування віконного профілю додадуть пластиковим вікнам текстуру і колір різних порід дерева.

   Довговічність. У Західній Європі деяким вікнам з металопластику вже 50 років, але проте, вони зберегли механічні властивості і колір.

   Зручність використання. При правильній експлуатації металевопластикові вікна не потребують ремонту і фарбування. Різні способи відкривання вікон полегшують провітрювання, а гладка поверхня - миття.

   Екологічність. З ПВХ в Німеччині виготовляють навіть посудини для зберігання донорської крові і плазми, так як твердий ПВХ є хімічно інертною речовиною.

Для порівняння:

При підвищенні температури на 30° С при довжині віконного профілю 2300 мм розширення складе:

    сосна - 2300,023 мм

    алюміній - 2301,643 мм

    ПВХ - 2305,52 мм

   ДОГЛЯД ЗА МЕТАЛЕВОПЛАСТИКОВИМИ ДВЕРИМА

   Догляд за дверима з металопластику аналогічний догляду за металевопластиковими вікнами. Підтримуйте механічні елементи фурнітури пластикових дверей в чистоті, змазаними маслом для технічних цілей. Такі вхідні двері будуть радувати вас довгі роки!

Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію
тел. (044) 221-49-65  (044)451-63-95 e-mail: 4516395@ukr.net

   Ваше замовлення у вашому місті: Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Київ, Луганськ, Миколаїв, Полтава, Сумси, Харків, Хмельницький, Чернігів, Волинь, Донецьк, Закарпаття, Івано-Франківськ, Кіровоград, Львів, Одеса, Рівне, Тернопіль, Херсон, Черкаси, Чернівці, Крим у будь-який інший місто України, відправимо для Вас службою доставки!

 
Яндекс.Метрика             (044) 221-49-65   (044)451-63-95     4516395@ukr.net