Русский
окна, двери
окна, двери окна, двери окна, двери окна, двери окна, двери окна, двери окна, двери
   ГОЛОВНА
окна, двери окна, двери окна, двери
окна, двери окна, двери окна, двери
Міжкімнатні двері Алюмінієві вікна Алюмінієві двері

   Пропонуємо Вам широкий асортимент нашої продукції: металопластикові вікна, металопластикові двері, дверні панелі, міжкімнатні двері, алюмінієві вікна, алюмінієві двері, декоративні сендвіч панелі та міжкімнатні двері ПВХ.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ТА ДВЕРІ

   Виготовляються на основі металопластикового профілю металопластикові вікна та металопластикові двері зроблені виключно з ПВХ-U. Вони пропонують чудове відношення ціни / роботи, легкі в установці і чудово зберігають температуру приміщення, мають підвищені властивості звукоізоляції.

   Порівняно з деревиною і алюмінієвими вікнами, металопластикові вікна та двері, мають тривалий термін експлуатації, размерностно стабільні і легкі в демонтажі. Металопластикові вікна та двері стійкі до нахилу і до хімікатів.

   Одне вирішальну перевагу металопластикових вікон, їх велика різноманітність в кольорі та дизайні. Прекрасна координація всіх компонентів і конструкція профілю є підставою по першокласному якості продукту.

МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ

   Дизайн і процес виробництва міжкімнатних дверей заснований на багаторічному досвіді і глибокому знанні матеріалів може реалізувати наше бачення: що дає міжкімнатних дверей при тривалій експлуатації відсутність ознак зносу, незалежно від того, як інтенсивно міжкімнатні двері використовуються.

   Для досягнення цієї мети, у виборі партнерів і сировини для міжкімнатних дверей, Коннектикут завжди застосовується найсуворішим стандартам якості.

   Це єдиний спосіб, яким ми можемо бути впевнені, щоб принести на ринок готовий продукт, який відповідає навіть найвищим вимогам.

   Безпека, довговічність надійність і дизайн ті риси міжкімнатних дверей, які в загальному відрізняють нашу продукцію.

АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА

   Протягом багатьох років, архітектори і будівельники використовують алюмінієві вікна як надійні і довговічні конструкції. Алюмінієві вікна цінуються за їх жорсткість, міцність і вузькі рами, алюмінієві вікна можуть бути налаштовані в найрізноманітніших комбінаціях, які максимізують види.

ДЕКОРАТИВНІ САНДВІЧ ПАНЕЛІ І МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ ПВХ

   Ми виробляємо сендвіч панелі з вітражами для пластикових дверей, пластикові двері з сендвіч панелями ідеально підходять для заміського будинку або котеджу, балконні двері мають свою ексклюзивність, а оригінальний дизайн відрізняється високими експлуатаційними якостями:

    Стійкість до води
    Можливість виконати термоформування
    Стійкість до хімічних речовин і корозії
    Теплопровідність
    Висока ізоляція шуму
    Низьке поглинання води
    Висока ударостійкість
    Висока стійкість повітря
    Хороші механічні властивості
    Нешкідливі властивості в довгостроковій перспективі
    Вогнестійкість
    Мала вага

   В квартирі пластикові міжкімнатні двері відмінно вписуються в загальний дизайн інтер'єру, а асортимент у виборі дозволяє використовувати різні дизайнерські рішення, що підкреслюють ексклюзивність, при цьому включаючи всі свої чудові якості.

 
Яндекс.Метрика             +380503874012     4516395@ukr.net